نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: میخام زندگی کنم بهم راهکار بدید help me

1001
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47481
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

میخام زندگی کنم بهم راهکار بدید help me

تروخدا اگه داستان زندگی منو با دقت میخونین بی تفاوت رد نشین و یه راهکاری بدید میخام زندگی کنم
    من پسری 22 ساله هستم و تو اصفهان زندگی میکنم پدرم وقتی 16 سالم بود خودکشی کرد تک فرزندم و با مادرم زندگی میکنم
    از بچگی سرکار نرفتم دیپلم دارم چند ساله شدید افسرده هستم با فامیل در ارتباط نیستم چون بعد خودکشی پدر ما رو رها کردن رفیق هم ندارم کسی که باهاش صمیمی باشم و رفیق فاب باشیم
    راستش رو بخاین تو این دوران افسردگی 3 بار خودکشی کردم اما نمیدونم اسمش رو میشه گذاشت حکمت یا چی نجاتم دادن و پیدام کردن توی یکی از خودکشی هام دیگه مطمئن بودم این روش جواب میده و کسی پیدام نمیکنه اما پیدام کردن و نجاتم دادن بگذریم
    درباره وضعیت مالیم بگم که روبه پایین هستیم و خونه اجاره ای و مادر یه حقوقی میگیره و باهم زندگی میکنیم
    خیلی کم حرفم و همش تو اتاقم با کامپیوتر فیلم میبینم البته کار توی اینترنت کارهایی مثل سئو و طراحی سایت بلدم اما درامدی برام نداره یا شاید بلد نیستم چیکار کنم
    کارهای بیرون رو نمیتونم برم چون اشنا و پارتی ای که معرف من باشه ندارم
    ازتون میخام زندگیتون رو با من مقایسه کنین و شکر گزار خدا باشین چون قطعا بدبخت تر شما هم هست که اون منم
    تو دلم حسرت خیلی چیزها داشتم ماشین خونه بابا خانواده همه چی ...
    نمیدونم تا چند سال عمر میکنم و تا کی قراره این زندگ لعنتیم ادامه پیدا کنه اما میخام بهم راهکار بدید
    مشاوره هم رفتم چندتا هیچکس نتونست کمکم کنه یکیشون میگفت برو شوک مغزی بده تا ریست بشی اما من نرفتم
    گفتم از بچگی کار نکردم و معنی کار و عرق ریختن رو نمیدونم چیه دست خودم نبوده چون با مادرم زندگی کردم خانومی بزرگ شدم
    کمکم کنین شاید راهکار شما زندگی منو عوض کرد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    26670
    تشکـر
    2
    تشکر شده 3 بار در 3 پست
    میزان امتیاز
    0

پاسخ : میخام زندگی کنم بهم راهکار بدید help me

سلام دوست عزیز
    من مطلب شما رو خوندم و تا حدودی زندگیم شبیه شماست با این تفاوت که پدرم هر چند سال بدهی بالا می آورد و فرار می کرد و جرئت خودکشی هم نداشت.من هم دچار مشکل شما بودم و تنها نقطه روشن زندگیم این بود که دانشگاه بورسیه ای قبول شدم.چون مادرم سرپرست ما بود و بابام اصلا نبود همین مشکل شما رو داشتم.ولی از زمان شروع دانشگاه رفتم زبان یاد گرفتم و کارهای توی خونه و یه مدت هم توی دیوار آگهی نظافت چی میذاشتم تو سایتا و یه مدت کوتاه این کارو کردم.مشکلم کامل حل نشده ولی زندگیم خیلی بهتره به نظرم شما هم یه برنامه یکی دو ساله بذارید مثلا این کار سئو که گفتید شروع کنید حتی یه مدت مجانی برای باتجربه ها کار کنید و کنارشم حتی شده یه کاری مثل نظافت چی گری حالا یه منطقه خارج از محل س************ت که کسی نمیشناسه شمارو انجام بدید.اینجوری زندگی بعد دوسه سال خیلی دلچسبه چون نتیجه تلاش خودتونه.
    اینم بگم من از یه جایی به بعد ارتباطم رو خودم با فامیل قطع کردم چون بود و نبودشون خیلی فرق نمی کنه.

3. کاربران زیر از amir74 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    40068
    تشکـر
    14
    تشکر شده 58 بار در 50 پست
    میزان امتیاز
    6

نقل قول نوشته اصلی توسط gomshodeh نمایش پست ها
    تروخدا اگه داستان زندگی منو با دقت میخونین بی تفاوت رد نشین و یه راهکاری بدید میخام زندگی کنم
    من پسری 22 ساله هستم و تو اصفهان زندگی میکنم پدرم وقتی 16 سالم بود خودکشی کرد تک فرزندم و با مادرم زندگی میکنم
    از بچگی سرکار نرفتم دیپلم دارم چند ساله شدید افسرده هستم با فامیل در ارتباط نیستم چون بعد خودکشی پدر ما رو رها کردن رفیق هم ندارم کسی که باهاش صمیمی باشم و رفیق فاب باشیم
    راستش رو بخاین تو این دوران افسردگی 3 بار خودکشی کردم اما نمیدونم اسمش رو میشه گذاشت حکمت یا چی نجاتم دادن و پیدام کردن توی یکی از خودکشی هام دیگه مطمئن بودم این روش جواب میده و کسی پیدام نمیکنه اما پیدام کردن و نجاتم دادن بگذریم
    درباره وضعیت مالیم بگم که روبه پایین هستیم و خونه اجاره ای و مادر یه حقوقی میگیره و باهم زندگی میکنیم
    خیلی کم حرفم و همش تو اتاقم با کامپیوتر فیلم میبینم البته کار توی اینترنت کارهایی مثل سئو و طراحی سایت بلدم اما درامدی برام نداره یا شاید بلد نیستم چیکار کنم
    کارهای بیرون رو نمیتونم برم چون اشنا و پارتی ای که معرف من باشه ندارم
    ازتون میخام زندگیتون رو با من مقایسه کنین و شکر گزار خدا باشین چون قطعا بدبخت تر شما هم هست که اون منم
    تو دلم حسرت خیلی چیزها داشتم ماشین خونه بابا خانواده همه چی ...
    نمیدونم تا چند سال عمر میکنم و تا کی قراره این زندگ لعنتیم ادامه پیدا کنه اما میخام بهم راهکار بدید
    مشاوره هم رفتم چندتا هیچکس نتونست کمکم کنه یکیشون میگفت برو شوک مغزی بده تا ریست بشی اما من نرفتم
    گفتم از بچگی کار نکردم و معنی کار و عرق ریختن رو نمیدونم چیه دست خودم نبوده چون با مادرم زندگی کردم خانومی بزرگ شدم
    کمکم کنین شاید راهکار شما زندگی منو عوض کرد
    سلام دوست عزیز
    کمی از شرایط زندگیت بگو. مثلا دلیل خو کشی پدرت چی بود، یا شغل مادرت و سن و سالش، یا اینکه خودت چرا دست به خودکشی زدی. بزرگترهای خویشاوند شما مثلا دایی یا عمو یا پدربزرگ و مادربزرگ کجاند؟
    دلیل درس نخواندن شما چه بوده است؟
    این پاسخ‌ها معمولا دوستان را در راهنمایی به شما کمک می‌کند.
    موفق باشید.

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47481
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

اینجا رو میکنم پاتوق درد و دل خودم
    میدونی به خودم میگم این همه آدم چرا فقط من اضافی بودم و فقط من حق زندگی ندارم چرا واقعا
    خدایا اون دنیا ازت گله زیاد دارم
    کسی نیست که پشت من باشه بی پشت و پناهی بد دردی هست امیدوارم تو زندگیتون یکی رو داشته باشین که پشتتون باشه

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47481
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

کاش میشد مرد بدون انکه مادر بفهمد

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    47481
    تشکـر
    1
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بی کسی تنهایی هم عالمی داره

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد